Muffin Design

Časté otázky

Cena sa určuje individuálne. Záleží na veľkosti, zložitosti, počtu návrhov a podobne. Webstránky majú podobné delenie, tam však záleží aj na počte stránok a podstránok. 

Po dohonutí sa na cene za daný design/projekt, zákazník zaplatí zálohovú predfaktúru. Po príchode peňazí na náš účet alebo pri zaslaní potvrdenia o transakcií na náš email. Ak všetko prebehlo v poriadku záčíname na Vašom designe/projekte pracovať.

Ak zaplatíte predfaktúru, dáte nám najavo, že to myslíte vážne. Po príchode peňazí na účet zaplatíme Vami vybranú domenu (www.priklad.sk) a zároveň aj hosting aby Váš web mohol byť neustále online.

Keď dokončíme Váš projekt kontaktujeme Vás. Ak budete spokojný pošleme Vám konečnú faktúru. Po prijatí transakcie Vám pošleme design/projekt. 

Ak ste zaplatili konečnú faktúru a prevzali ste si Váš design/projekt s ktorým ste spokojný neplatíte už nič viac. 

Keď sa jedná o Webstránku, pri zaplatení a následnom prevzatí projektu Vám pošleme údaje a prevedieme doménu a hosting na Vaše meno. Potom už len raz ročne zaplatíte faktúru danej firme, ktorá sa bude starať o to aby Váš web bol neustále online.

Hosting je uložisko/priestor, ktorý Vám prenajme hostingová spoločnosť. Cena sa odvíja od veľkosti uložiska, ktoré Váš web zaberá. Platíte zaň mesačne alebo ročne (odporúčame ročne). 

Doména je názov vašej webstránky. Napríklad: www.muffindesign.sk

Ak potrebujete vedieť viac, nebojte sa nás Kontaktovať.